تلفن تماس : 02191306528
جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

شرکت سپنتا سامانه سپاهان

ارائه دهنده راهکار های مبتنی بـر فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک

طراحی و تولید سامانه ها ، سیستم های اتوماسیون ، نرم افزار های جامع و یکپارچه مبتنی بر وب

Leader
 کتاب ارز های دیجیتال، مبانی و مفاهیم بلاک چین و بیت کوین اثر محمد شفایی انتشارات گنجور
کتاب ارز های دیجیتال
بلاک چین یا زنجیره بلوکی یک شبکه همتا به همتا و پایگاه داده توزیع شده است که با استفاده از توابع رمزنگاری و توابع اجماع، صحت اطلاعات ذخیره شده بر روی آن تضمین می گردد.یکی از مهم ترین کاربرد های این فناوری، ذخیره و بروزرسانی امن اطلاعات مربوط به تراکنش ارز های دیجیتال و رمز نهاد نظیر بیت کوین و اتریوم بدون نیاز به واسطه و نهاد متمرکز مانند بانک است.
هدف کتاب ارز های دیجیتال آشنایی با مبانی و مفاهیم فناوری بلاک‌چین، کیف پول الکترونیکی، امنیت پول دیجیتال، ماینینگ یا استخراج ارز، تحلیل بازار، سرمایه‌گذاری و خرید و فروش ارز های مجازی، چالش ها و ارائه راه‌حل‌های کاربردی و معرفی ارز های دیجیتال و رمزنهاد مانند بیت کوین، اتریوم، ریپل، لایت کوین، بیت کوین کش، تتر، پولکادات، کاردانو، مونرو و ترون است. KetabRah Taaghche DigiKala
 کتاب شهر هوشمند، نقش فناوری اطلاعات در مدیریت و توسعه شهری اثر محمد شفایی انتشارات گنجور
کتاب شهر هوشمند
آﻧﭽﻪ ﻳﻚ ﺷﻬﺮ را ﺑﻪﺳﻤﺖ ﻫﻮﺷﻤﻨﺪى ﭘﻴﺶ می ﺑﺮد، ﺻﺮﻓﺎً اﺳﺘﻔﺎده از اﺑﺰار اﻟﻜﺘﺮوﻧﻴﻚ و ﺳﻴﺴﺘﻢ ارﺗﺒﺎﻃﺎتی آن ﺷﻬﺮ ﻧﻴﺴﺖ، ﺑﻠﻜﻪ ﻧﺤﻮه ﺑﺮﻧﺎﻣﻪرﻳـﺰى و اﺳﺘﻔﺎده از اﻳﻦ اﺑﺰار در ﺟﻬﺖ ارﺗﻘﺎى ﺳﻄﺢ کیفی زندگی ﺷﻬﺮوﻧﺪان اﺳﺖ. شهر هوشمند چارچوبی است که عمدتاً از فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه، گسترش و ترویج شیوه‌های توسعه پایدار و با هدف رفع چالش‌های رو به رشد شهرنشینی، ایجاد شده است. بخش بزرگی از این چارچوب، اساساً یک شبکه هوشمند از اشیاء متصل و ماشین‌هایی است که اطلاعات را با استفاده از فناوری بی‌سیم و رایانش ابری انتقال می‌دهند. برنامه‌ها، اطلاعات را در لحظه دریافت، تجزیه و تحلیل و مدیریت می‌کنند تا به شهرداری‌ها، شرکت‌ها و شهروندان کمک کنند که برای بهبود کیفیت زندگی خود تصمیمات بهتری بگیرند. یکپارچه سازی اشیا و داده‌ها با زیرساخت‌های فیزیکی و خدمات شهری، می‌تواند هزینه‌ها را کاهش و پایداری را بهبود دهد. جوامع می‌توانند روشهای توزیع انرژی را بهبود بخشند، جمع آوری زباله را ساده‌تر کرده و باعث کاهش ترافیک و حتی بهبود کیفیت هوا گردند. ﻫﺪف ﺷﻬﺮ ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ اﻓﺰاﻳﺶ ﻛﻴﻔﻴﺖ زندگی ﺷﻬﺮى ﺑﺎ روﻳﻜـﺮد توسعه ﭘﺎﻳﺪار اﺳﺖ.
 کتاب برنامه نویسِ کارآفرین، راهنمای جامع تولید و تجاری سازی نرم افزار اثر محمد شفایی انتشارات گنجور
کتاب برنامه نویسِ کارآفرین
هر روز سامانه‌های رایانه‌ای و فنّاوری اطلاعات و ارتباطات به دلیل تأثیر جدی و بدون جایگزینی که در افزایش بهره‌وری نیروی انسانی و سامانه‌ها دارند درصنعت، بهداشت و علوم پزشکی، کشاورزی، امورنظامی، امور اداری و اجتماعی و خلاصه در تمام شئون زندگی، درسطح کلان و ملی و فراتر از آن، تا امور خرد و حتی در زندگی روزمره افراد نقش بیشتر، مهم‌تر و حساس‌تری را برعهده می‌گیرند. تا حدی‌که روش‌های ایجاد و توسعه، در بسیاری از رشته‌های تخصصی تحت تأثیر قرار گرفته و متحول شده است. همین نکته انتظارات بیشتری را موجب شده و هر روز سامانه‌هایی با قابلیت‌های بیشتر، کارآمدتر و قابلیت اطمینان بیشتر از سوی مدیران اجرایی، متخصصین و حتی مردم عادی طلب می‌شود. برای پاسخگویی به این نیازها و توقعات فزاینده و برای تولید تعداد بیشتری از سامانه‌های رایانه‌ای فراگیرتر، قوی قابل‌تر، اطمینان و در عین حال مقرون به صرفه، وجود نیروهایی که بتوانند به‌طور سازمان یافته نرم‌افزار لازم را تولید و نگهداری کنند ضروری است. هدف کتاب کمک به تربیت چنین نیروهایی است.
شرکت سپنتا سامانه سپاهان شرکت سپنتا سامانه سپاهان نماد اعتماد الکترونیکی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور