اصفهان ، پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد
یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲

شرکت سپنتا سامانه پیشگام

سامانه های هوشمند اینترنت اشیاء و نرم افزار های جامع و یکپارچه مبتنی بر وب ، کیوسک و تلفن همراه

Danesh Bonyan
 کتاب ارز های دیجیتال، مبانی و مفاهیم بلاک چین و بیت کوین اثر محمد شفایی انتشارات گنجور
کتاب ارز های دیجیتال
بلاک چین یا زنجیره بلوکی یک شبکه همتا به همتا و پایگاه داده توزیع شده است که با استفاده از توابع رمزنگاری و توابع اجماع، صحت اطلاعات ذخیره شده بر روی آن تضمین می گردد.یکی از مهم ترین کاربرد های این فناوری، ذخیره و بروزرسانی امن اطلاعات مربوط به تراکنش ارز های دیجیتال و رمز نهاد نظیر بیت کوین و اتریوم بدون نیاز به واسطه و نهاد متمرکز مانند بانک است.
هدف کتاب ارز های دیجیتال آشنایی با مبانی و مفاهیم فناوری بلاک‌چین، کیف پول الکترونیکی، امنیت پول دیجیتال، ماینینگ یا استخراج ارز، تحلیل بازار، سرمایه‌گذاری و خرید و فروش ارز های مجازی، چالش ها و ارائه راه‌حل‌های کاربردی و معرفی ارز های دیجیتال و رمزنهاد مانند بیت کوین، اتریوم، ریپل، لایت کوین، بیت کوین کش، تتر، پولکادات، کاردانو، مونرو و ترون است. KetabRah Taaghche DigiKala
 کتاب شهر هوشمند، نقش فناوری اطلاعات در مدیریت و توسعه شهری اثر محمد شفایی انتشارات گنجور
کتاب شهر هوشمند
آﻧﭽﻪ ﻳﻚ ﺷﻬﺮ را ﺑﻪﺳﻤﺖ ﻫﻮﺷﻤﻨﺪى ﭘﻴﺶ می ﺑﺮد، ﺻﺮﻓﺎً اﺳﺘﻔﺎده از اﺑﺰار اﻟﻜﺘﺮوﻧﻴﻚ و ﺳﻴﺴﺘﻢ ارﺗﺒﺎﻃﺎتی آن ﺷﻬﺮ ﻧﻴﺴﺖ، ﺑﻠﻜﻪ ﻧﺤﻮه ﺑﺮﻧﺎﻣﻪرﻳـﺰى و اﺳﺘﻔﺎده از اﻳﻦ اﺑﺰار در ﺟﻬﺖ ارﺗﻘﺎى ﺳﻄﺢ کیفی زندگی ﺷﻬﺮوﻧﺪان اﺳﺖ. شهر هوشمند چارچوبی است که عمدتاً از فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه، گسترش و ترویج شیوه‌های توسعه پایدار و با هدف رفع چالش‌های رو به رشد شهرنشینی، ایجاد شده است. بخش بزرگی از این چارچوب، اساساً یک شبکه هوشمند از اشیاء متصل و ماشین‌هایی است که اطلاعات را با استفاده از فناوری بی‌سیم و رایانش ابری انتقال می‌دهند. برنامه‌ها، اطلاعات را در لحظه دریافت، تجزیه و تحلیل و مدیریت می‌کنند تا به شهرداری‌ها، شرکت‌ها و شهروندان کمک کنند که برای بهبود کیفیت زندگی خود تصمیمات بهتری بگیرند. یکپارچه سازی اشیا و داده‌ها با زیرساخت‌های فیزیکی و خدمات شهری، می‌تواند هزینه‌ها را کاهش و پایداری را بهبود دهد. جوامع می‌توانند روشهای توزیع انرژی را بهبود بخشند، جمع آوری زباله را ساده‌تر کرده و باعث کاهش ترافیک و حتی بهبود کیفیت هوا گردند. ﻫﺪف ﺷﻬﺮ ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ اﻓﺰاﻳﺶ ﻛﻴﻔﻴﺖ زندگی ﺷﻬﺮى ﺑﺎ روﻳﻜـﺮد توسعه ﭘﺎﻳﺪار اﺳﺖ.
کتاب برنامه نویسِ کارآفرین، راهنمای جامع تولید و تجاری سازی نرم افزار اثر محمد شفایی انتشارات گنجور
کتاب برنامه نویسِ کارآفرین
سامانه های نرم افزاری را می توان به عنوان مهم ترین ابزار فناوری اطلاعات در نظر گرفت که تأثیر زیاد و بدون جایگزینی که در افزایش بهره وری نیروی انسانی و مدیریت دارند. کتاب برنامه نویس کارآفرین یک راهنمای جامع و کاربردی برای تولید و تجاری سازی نرم افزار است و با بهره گیری از تجربه های موفق به معرفی زبان‌های برنامه نویسی برتر، روش های بهینه توسعه و ارتقاء پروژه نرم افزاری، چالش ها و استاندارد های صنعت نرم افزار و بررسی جنبه های راهبردی، مدیریتی و تخصصی تولید، بازاریابی و فروش نرم افزار می‌پردازد. هدف کتاب به حداقل رساندن مشکلات و خطاها، افزایش بازدهی و کارآفرینی در حوزه برنامه نویسی، تمرکز بر خلاقیت، ایده پردازی و نوآوری و راهنمایی مسیر از نقطه تکمیل یادگیری برنامه‌نویسی و فارغ‌التحصیلی در دانشگاه تا نقطه فعالیت حرفه‌ای و ورود موفق به صنعت دانش بنیان نرم افزار است.
کتاب ثبت اختراع و تفکر مبتکر اثر محمد شفایی انتشارات گنجور
کتاب ثبت اختراع و تفکر مبتکر
ایده‌ی حاصل ایده‌پردازی اصولی، ایده‌ای است که در جهت رفع نیازهای جامعه در ذهن ایده‌پرداز شکل گیرد. ایده‌پرداز لازم است نیازمندی‌ها و مشکلات پیرامون خود را شناسایی کرده و در جهت رفع این مشکلات و نیازمندی‌ها به ایده‌پردازی مشغول شود. اگر خواستار ایده‌پردازی موفق هستید، در جهت رفع نیاز‌ها و مشکلاتی اقدام به ایده‌پردازی کنید که در آن زمینه تخصصی دارید و یا اینکه به آن نزدیک هستید. مثال بارز آن این است که فردی که قصد رفع مشکل برداشت خرما را هدف قرار داده است قادر به رفع این مشکل بدون کمک گرفتن از یک شخص با تخصص در این زمینه و یا کسی که با نخل سروکار داشته است نخواهد بود. پس لزومه‌ی افزایش درصد موفقیت و امکان توجیه ایده و دفاع از آن ایده در برابر یک شخص آگاه در زمینه‌ی ایده‌ی مدنظر شما داشتن تخصص و یا به عبارت دیگر تجربه‌ی مشکلی است که شناسایی کرده‌اید. اگر قصد رفع یک مشکل را دارید و یا نیازی را شناسایی کرده‌اید لازم است در شرایط آن بحران و یا نیاز قرار بگیرید تا قادر به پدیدار گشتن راه حل آن ایده در ذهن پویای خود باشید.
شرکت سپنتا سامانه پیشگام logo-samandehi فدراسیون بین المللی مخترعان IFIA نماد تجارت الکترونیکی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد
اصفهان ، پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد         09132896528         03142614714