اصفهان ، پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

شرکت سپنتا سامانه پیشگام

سامانه ها و ابزارک های هوشمند اینترنت اشیاء و نرم افزار های مبتنی بر وب ، کیوسک و تلفن همراه

Danesh Bonyan
هدف نرم افزار پیش روی شما افزایش سرعت و کارای استخرتان می باشد . با استفاده از این نرم افزار و امکانات آن می توان به صورت کامل و کاربردی ، فعالیت های روزمره و مدیریت یک استخر را به صورت آنلاین مدیریت نمود . از جمله مشخصات بارز و قابل ذکر این نرم افزار آنلاین بودن آن است . با استفاده از این ویژگی می توانید از تمامی نقاط ایران و جهان به نرم افزار استخر دسترسی داشته باشید . همین امر موجب کاهش هزینه های عمومی و نیروی انسانی می گردد . استفاده از فناوری روز در ساخت و تولید نرم افزار عامل دیگری است که موجب استفاده آسان از نرم افزار می شود . استفاده از این نرم افزار بسیار ساده و روان است . در تولید این نرم افزار از آخرین روش های Usability (کاربردپذیری) استفاده شده است . به طور کلی این نرم افزار تحت وب و در محیط Browser (مرورگر) اجرا می شود . از این رو می توان از این نرم افزار در تمامی سیستم های عامل ، موبایل ، تبلت و ... استفاده کرد . این نرم افزار به صورت Cross Browser و Cross Platform طراحی شده است . برای اجرا و استفاده هم نیازی به سخت افزار خاصی نیست . پس از نصب نرم افزار در محیط مرورگر با تایپ آدرس برنامه قابل استفاده است . همچنین اگر کامپیوتر سرور در محیط شبکه وجود داشته باشد ، امکان استفاده برای تمامی کامپیوتر های موجود در شبکه نیز وجود دارد . به علاوه اگر کامپیوتر سرور به اینترنت متصل شده باشد ، در تمامی نقاط دنیا ، امکان دسترسی به نرم افزار میسر است .
ساخت و طراحی نرم افزار های اتوماسیون ، یکی از نیازهای اصلی و اساسی بازار امروز کشور ماست. ما در حال ورود به یک دوره فناوری جدید هستیم که در آن همه چیز به صورت اتوماتیک و سیستماتیک باید انجام شود. بدین منظور و برپایه نیاز روز استخر ها و مراکز آبی ، سامانه جامع و آنلاین اتوماسیون و مدیریت استخر راه اندازی گردیده است. این نرم افزار امکانات فراوانی را در اختیار مدیران استخر ها قرار می دهد که با استفاده از آنها می توان به سادگی یک استخر را در حوزه های صدور بلیت بصورت گروهی و تکی ، صدور کارت الکترونیک ، مدیریت سانس ها ، مدیریت هزینه ها ، امور پرسنلی و ... مدیریت نمود. لیست امکانات سامانه جامع مدیریت استخر با توجه به بخش های مختلف آن جمع آوری گردیده است. بدیهی است با بروزرسانی های مستمر و دوره ای ، امکانات بیشتری به آن اضافه خواهد شد. از جمله خصوصیات دیگر سامانه جامع مدیریت استخر می توان به امکان ارایه پیشنهاد توسط کاربران جهت افزودن آپشن و یا گزینه جدیدی در آن اشاره کرد.


وب سایت یا پورتال مجموعه : این بخش پایگاه اطلاع رسانی و صفحه اصلی سایت مجموعه محسوب می شود . در این بخش کاربران می توانند برنامه فعالیت مجموعه را مشاهده و بصورت آنلاین بلیت خریداری نماید یا گزارشات و رویداد ها یا اخبار مجموعه را مشاهده و یا در خبرنامه ( ایمیلی و پیامکی ) جهت اطلاع رسانی برنامه ها عضو شوند . بخش های اصلی این دپارتمان عبارتند از : خرید اینترنتی بلیت ، گالری تصاویر ، سامانه کارت الکترونیک ، راهنمای خرید بلیت ، پیگیری خرید اینترنتی ، درباره ما ، تماس با ما ، اخبار و اطلاعیه ها و ... . لازم به ذکر است قالب این قسمت به دلیل اهمیت و پربازدید ترین بخش بصورت اختصاصی و با ظاهری کاربر پسند طراحی می گردد.

سامانه خرید اینترنتی بلیت : امروزه خرید آنلاین بلیت یکی از تجربه های لذت بخش کاربران در بحث خرید اینترنتی است . کاهش هزینه های رفت و آمد , دریافت اطلاعات کامل در مورد استخر مورد نظر , سهولت انتخاب زمان , پرداخت آنلاین هزینه و پیگیری مشکلات و سوالات احتمالی و ... از عواملی است که تمایل کاربران به خرید اینترنتی بلیت را روز به روز بیشتر میکند.

امکانات مدیریت اصلی سامانه :

امکانات دپارتمان مدیریت سانس

امکانات دپارتمان گیشه فروش

امکانات دپارتمان کارت الکترونیک

اولویت های در نظر گرفته شده در طراحی و اجرای نرم افزار
امنیت : بسیاری از سایت ها امروزه به جهت پایین بودن امنیت آنها مورد حمله هکر ها قرار میگیرند و وب سایت خسارتهای جبران ناپذیری میخورد که هزینه های زیادی را به مدیران وب سایت تحمیل میکند . اکثر نفوذهای صورت گرفته به وب سایت ها به دلیل ضعف سیستم مدیریت وب سایت آنها و یا ناشی از مشکلات امنیتی سرور میزبان آن میباشد که هکر ها به راحتی با یافتن این مشکلات امنیتی به وب سایت نفوذ کرده و تغییرات مختلفی در اطلاعات و محتوای سایت میدهند . در ارائه سامانه جامع مدیریت استخر گزارش هایی از امنیت سیستم توسط آزمایش کننده های معتبر ارائه می گردد .
سرعت : آمار نشان میدهد که حتی یک ثانیه تاخیر بیش از حد در بارگذاری یک صفحه وب ممکن است به خروج کاربر از سایت منتهی شود پس بسیار مهم است که صفحات وب سایت با سرعت مناسب لود شوند . سرعت بارگذاری صفحات یک وب سایت نقش مهمی در موفقیت وب سایت دارد . پارامتر هایی که بر سرعت وب سایت تاثیر گذار هستند عبارتند از سرور مناسب و حجم مناسب وب سایت . در سامانه جامع مدیریت استخر تمام موارد تاثیر گزار در سرعت وب سایت با گزارش تخصصی و دارای مرجع معتبر ارائه می گردد.
گرافیک : هرچقدر هم که از نظر کد نویسی و برنامه نویسی سایت شما در ردیف بهترین ها قرار داشته باشد و شما از تمامی مهارت های برنامه نویسی و کدنویسی در طراحی سایت خود بهره جسته باشید، باز امتیاز نهایی سایت شما با گرافیک خوب یا بد آن تعیین می شود . یک وب سایت خوب وقتی خلق می گردد که حوزه طراحی گرافیک با حوزه برنامه نویسی وب در هم آمیزد و شما بتوانید سایتی با گرافیک خوب و اصول برنامه نویسی درست را پیش روی خود داشته باشید . گرافیک وب ، نحوه و ترکیب استفاده از رنگ ها ، چیدمان عناصر تصویری در سایت ، نوع و سایز قلم ها ، رنگ قلم ها ، نمایش تصاویر و در کل موضوعاتی از این دست را شامل میشود.
همچنین در صورت نیاز شما به امکاناتی خاص شرکت سپنتا سامانه سپاهان در کنار شما خواهد بود .
شرکت سپنتا سامانه پیشگام پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور نماد تجارت الکترونیکی فدراسیون بین المللی مخترعان IFIA نشان ملی ثبت انجمن شرکت های دانش بنیان استان اصفهان معاونت علمی ، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری
اصفهان ، پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد         09132896528         03142614714